Все новости

Великодній Благодійний Аукціон запрошує!

7.04.2015

8 квітня 2015 року о 16-00 у приміщенні Кіровоградського обласного художнього музею відбудеться Великодній Благодійний Аукціон, що за останні роки став традиційним заходом у Кіровограді. Засновники та організатори благодійної акції - Кіровоградський обласний художній музей та медіа-група «Весь Кіровоград».

На торги будуть виставлені картини, надані безкоштовно авторами та власниками. Кошти, виручені від продажу будуть передані на потреби пацієнтів Кіровоградського військового шпиталю.

Вхідний квиток коштуватиме 100грн, стартова ціна лотів від 100 до 5 тисяч гривень - на будь-який гаманець. Якщо ви поціновувач художнього мистецтва або просто бажаєте допомогти захистникам Вітчизни - приходьте!

Багетна майстерня «Офіс-Майстра» не залишилася осторонь благодійної акції і зробила свій вклад у вигляді оформлення роботи заслуженого художника України Бориса Вінтенка.

Етюд. Біля ставка

«Етюд. Біля ставка». Автор - Борис Вінтенко (1927-2002)Сторінка доброчинної акції у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/events/229863843850500/Быстрая навигация по новостям:

Корзина заказов

Наверх